Zatrudnimy mechanika pojazdów samochodowych na stanowisko:

1/ Samodzielny mechanik.

2/ Pomocnik mechanika.

Zadania/Obowiązki:

  • Obsługa i konserwacja pojazdów samochodowych.
  • Naprawy bieżące
  • Montaż samochodowych instalacji gazowych ( gwarantujemy szkolenie)
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy.
  • Dbanie o powierzone mienie.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe, kierunkowe.
  • Samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • Znajomość i orientacja na części zamienne.
  • Prawo jazdy min. kat B
  • Dyspozycyjność.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność organizowania czasu pracy.
  • Komunikatywność.

Atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • -Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • -Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań
  • -Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • -Wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy

( wynagrodzenie podstawowe, premia uznaniowa, premia obrotowa)

  • -Udział w szkoleniach.
  • -Godziny pracy 9:00 – 17:00

Cito Auto Serwis powstał w 2000 r. To warsztat samochodowy o ściśle określonym profilu. Główny zakres usług: Diagnostyka układów zasilania i komfortu, montaż samochodowych instalacji gazowych, drobne naprawy serwisowe..

CV prosimy składać

na adres e-mail

lub osobiście

Cito Auto Serwis

ul. Na ostatnim groszu 112 ( teren WPH )